eco3D Flex 2.85mm VÝPRODEJ

  • Cena bez DPH:0,00 Kč
     
  • Cena s DPH 21%:0,00 Kč
     
  • SLEVA až 25%
  •  bal 
     
eco3D Flex 2.85mm VÝPRODEJ
eco3D Flex 2.85mm VÝPRODEJ
eco3D Flex 2.85mm VÝPRODEJ
 
 


VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB  - sleva 25% pro registrované zákazníky, 20% pro ostatní zákazníky, doprava při nákupu na 1500,- Kč zdarma - PPL v rámci ČR.Ceny po slevě od 408,75,- Kč dle typu materiálu. K dispozici materiály PLA, ABS, ABS LT, Plaster, FLEX a Wood.

Skladové zásoby Vám zašleme na vyžádání, objednávky výprodejových položek formou e-mailu na info@vivasadesign.com . Platí do vyprodání zásob.

 

Doporučené tiskové parametry:

Teplota trysky : 215 - 230°C (dle typu trysky)

Vyhřívaná podložka: není nutná (max 40°C)

Adhezní médium na podložce: kancelařské lepidlo - tyčinka, modrá páska, kancelářský papír

Balení:

Čistá hmostnost: 1 +/-0,05 kg

Hmotnost vč. balení: 1,30 kg

Vnější průměr cívky: 200 mm

Průměr středového otvoru: 32 mm

Šířka cívky: 70 mm

Detaily:

FLEX – flexibilní materiály používané pro 3D tisk technologií FDM, které jsou v převážné míře používané pro tisk flexibilních a elastických materiálů. Tyto bývají používány pro tisk např. simulace ohýbání prstů, pro tisk deformovatelných objektů s paměťovým efektem atd. Tyto elastomery, nazývané termoplastickou gumou jsou odolné vodě, olejům, vazelínám a jsou velmi odolné abrasním látkám a aplikacím.vlákna zákazníkovy poskytují mimořádnou kvalitu provedení se zajištěním kontinuální kontroly kruhovosti s toleranci +-0,05mm, velmi dobrou tuhostí a společně s rázovou odolností v běžných podmínkách. .

eco3D filamenty jsou charakterizovány vhodným výběrem poměru elasticivity a tisknutelnosti materiálem s vysokou mechanickou odolností a pružností. Naše filamenty nabízejí konečným uživatelům jedinečnou kvalitu, která je dosažena kontinuální výrobní kontrolou a vyhodnocení stability procesu výroby tiskových vláken a tolerancí kruhovosti a průměru +- 0,05mm. Výhodoueco3D filament je možnost tisku rozsáhlých objektů s nízkým dopadem na smrštění, jako např. u materiálů na bázi ABS. Návrhem vhodné tuhosti filamentu bylo docíleno velmi dobré tisknutelnosti a zvýšené odolnosti namotávání filamentu v podávací filamentu.Objekty vytisknuté z . eco3D filament jsou charakterizovány vlastní elasticitou a s precisním vrstvením bez viditelných jednotlivých vrstev v porovnání s bežně užívanými materiály jako ABS, PLA, Nylon atd. , což konečným uživatelům nabízí možnost tisku předloh např. pro odlívání silikonových forem.

 
eco3D Flex 2.85mm VÝPRODEJ 
eco3D Flex 2.85mm VÝPRODEJEco3d Flex Black
 
Máte nějaký dotaz na toto zboží? Neváhejte a zeptejte se nás.
*
 
 
*

Znovu vygenerovat
Kontrolni kod
 
 
Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
Rychlé vyhledávání
Měna
Facebook
Reklamace

Pro bližší informace o postupu reklamace klikněte na odkaz: Reklamace

 
 
 
© eco3D filament, s.r.o. - European producer of the brand Eco3D filament ABS, PLA, Flex, PVA, Wood, Plaster
« Předchozí